HAKKIMIZDA

    1999 Yılında İhlas Sigorta ile başladığımız sigortacılık mesleğinde, 2002 Yılından itibaren AXA Sigorta ile anlaşmalıyız. Son 7 Yıldır ise Babaç Sigorta Ltd. Şti. olarak devam etmekteyiz. Şirketimiz Şti olarak Balıkesir il birincisidir. Biz; Özenli, Güvenilir ve Ulaşılabilir bir acenteyiz. MÜŞTERİLERİMİZE özen ve empati ile yaklaşıyoruz. Yaşamları boyunca sizlere özel danışmanlık veriyor ve bize olan sadakatlarını ödüllendiriyoruz.

  Yaptığımızı söylüyoruz ve söylediklerimizi yapıyoruz, müşterilerimizin bize güvenebilmesi için onlara hizmet veriyoruz ve onları bilgilendiriyoruz. MÜŞTERİLERİMİZ bize ihtiyaç duyduğu anda biz oradayız ve onları gerçekten dinliyoruz

Araç Sigortaları

Trafikteki bir aracın kazaya karışması durumunda, aracın karşı tarafa vereceği zararı belirli bir oranda karşılamasını sağlayan sigorta poliçesi…

Sigortayı İncele

Konut Sigortaları

Konut sigortası ile evinizi hırsızlığa, doğal afetlere, yangına ya da teröre karşı koruyabilir, geleceğinizi garanti altına alabilirsiniz.

SİGORTAYI İNCELE

Hayat Sigortası

Hayat her zaman risklerle doludur. Gözlerinizi güne açtığınız andan itibaren hayatta kalabilmek için risklerle baş etmek zorunda kalırsınız.

SİGORTAYI İNCELE

Seyahat Sigortası

İster yurt içi ister yurt dışı olsun tüm seyahatlerinizde belirli riskler vardır. Beklenmedik hastalıklar,kazalar ya da bagaj kaybolması..

SİGORTAYI İNCELE

Sağlık Sigortası

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile kendinizin ve sevdiklerinizin sağlığını güvence altına alın…

Sigortayı İncele

BES Sigortası

"Neden bireysel emeklilik yaptırmalıyım?" sorusunun cevabını bireysel emeklilik sisteminin kendisi vermektedir.

SİGORTAYI İNCELE